Dr. Tansu Şen

Diş hekimi Tansu şen bahariye diş hekimi ve Kadıköy diş hekimi olarak Kadıköy ve bahariye bölgesinde ve tüm Anadolu yakasında diş hekimliği hizmeti vermektedir.Profesyonel hekimliği ve son teknoloji diş tedavi cihazları ile sizlere en iyi çözümleri üretmek için çalışmalarını sürdürmektedir.

Toplumsal olarak dişçilerden korkarız dişe iğne yaparlar vs. vs. nedenlerle kendinizi kandırıyor ve boşuna ağrı çekiyorsunuz.İleri teknolojik cihazlarımızla ağrısız sızısız dişinizle ilgileniyor ve sizin için gerekli olan tedaviyi uyguluyoruz.

Dişin önemi anlatmakla bitmez herhalde bir görüşmede yada ilk tanıştığınız bir kişiyle konuşurken ilk göze çarpan dişlerinizdir.Sizinle görüşmeye gelen bir pazarlamacı olduğunu düşünün takım elbiseli, resmi,ciddi ama dişlerine bakamayız kadar kötü içinizden artık söylenmeye başlarsınız artık gitsin de kurtulayım diye…

Dişlerinizin sağlıklı olması yeterli olmaz dişinizde çürük var mı? Ağız konunuz var mı? Bunlara dikkat etmelisiniz yada diş hekiminiz Dr. Tansu Şen in Kadıköy / Bahariyedeki diş kliniğimize uğramalısınız.

Güzel Gülüşlü Günler Dileğiyle..

Dental Tedavi Yöntemleri Foto Galeri